Nėštukių vitaminai sukėlė alergiją

Pradžia Forumas Vitaminai, mineralai, papildai Bloga reakcija Nėštukių vitaminai sukėlė alergiją

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
 • Autorius
  Įrašai
 • #61 Reply

  Niekada neturėjau alergijų, kol nepanaudojau vitaminų linijos pirmiausiai planuojančioms pastoti, po to besilaukiančioms, o po to žindančioms. Per tą laiką atsirado klaiki alergija. Išberdavo klaikiai niežtinčiai, ypač kojas. Degė taip, kad ir sėdėti ir gulėti skaudėjo. Iš pradžių smulkiai, paskutinį kartą didelėm vandeningom pūslėm ant blauzdų.

  O jau kol radau kaltininką… pirma kaltė teko žemės riešutų chalvai, vėliau ant ko tik negalvojau kai vėl eilinių „niežtukų” partija atsirasdavo, dar vėliau kai pūslėm kojos nuėjo dermatologė iš tolo per savo stalą žvilgtelėjusi pareiškė jog kontaktinis dermatitas, matyt pievoje prie kokio negero augalo prisilietė oda, o ne nuo to, ką valgiau. O basa buvau tik mamos sode, kur visos žolės „savos”, daugybę kartų liestos.

  Prirašė steroidinių kremų ir tepalų visą maišelį. Aš aišku tuo keliu nėjau ir nenaudojau. Praėjo dar daugiau laiko po paskutinio karto kai tuos nėštukių vitaminus gėriau ir visas alergijas pamiršau.

  Išvada? geriausi vaistinėje atrodantys vitaminai nebūtinai yra išties geri, daugelis multivitaminų gryniausia sintetika. Jei jau tokius pasirinkai bent jau nenaudoti tos pačios firmos vitaminų kelių dėžučių iš eilės, net skirtingų linijų.

Rodomas 1 įrašas (viso: 1)
Atsakymas į: Nėštukių vitaminai sukėlė alergiją
Jūsų informacija:
Gydytojai gydo ligas, už sveikatą atsakingi mes patys