Apie Iki100


Aš esu Lina, šiai dienai 33 metų moteris, žmona, mama, rašinėtoja mėgėja. Mitybos įtaka sveikatai, vitaminų ir mineralų trūkumo sukeliamais negalavimais susidomėjau ne todėl, kad esu medikė ar kaip nors arti medicinos – atvirkščiai, ar esu nurašyta pacientė. Tikėdama jog nėra nepagydomų ligų, net kai mano atveju problema laikoma genetine, negaliu pasiduoti ir liautis ieškojusi.

Kūrėjas mums duota problemas ir išbandymus kaip priešistorę talentams. Tie sunkumai su kuriais susidūriau aš mane išmokė labai daug, daugiau nei patirta sėkmė ir likimo dovanos. Nepriklausomai nuo to ar rasiu atsakymą bei sprendimą sau, manau įkvėpimas, smalsumas ir pomėgis polinkį dalintis informacija man Kūrėjo duoti tam tam, kad pasidalinusi tuo, ką atrasiu savo kelyje padėčiau daugeliui.

Taigi ši svetainė yra mano dovana jums. Ir kadangi nesu medikė, tik labai smalsi, žinokite jog aš mokausi, galiu klysti, galiu rasti naujos informacijos, kuri keis ankstesnį požiūrį. Todėl siūlau apie viską, ką čia rasite, kas jus sudomins atlikti savo tyrimą ir savo galva ar pasitarus su nusimanančiu specialistu taikykite su sveiku, kritišku protu ir viltimi širdyje. O išmėginę ir sulaukę rezultatų parašykite ir pasidalinkite savo patirtimi, kuri galbūt padės dar kažkam.


Gydytojai gydo ligas, už sveikatą atsakingi mes patys